Karta biegacza

Poradnia Psychologiczna
"W Stronę Zmiany"

email: info@wstronezmiany.pl
Menu


wróć do Nowości

Grupa terapeutyczna dla dorosłych

team 472488 1280 

Przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą lepiej „czuć się ze swoimi emocjami”, przyjrzeć się im, zwłaszcza w kontekście relacji z innymi, a także zaplanować i przeprowadzić zmiany. W szczególności z udziału w grupie mogą skorzystać osoby, które:

- nawet będąc w związkach, czują się samotne,
- przeżywają lęk lub inne trudności w kontaktach z innymi (rodziną, partnerami, przełożonymi, podwładnymi),
- chciałyby lepiej rozumieć siebie,
- chciałyby usprawnić swój sposób porozumiewania się z innymi, lepiej komunikować swoje potrzeby, lepiej rozumieć potrzeby drugiej osoby.

Dzięki uczestnictwu w grupie dostaniecie Państwo możliwość nauczenia się, jak adekwatnie i z korzyścią dla siebie korzystać z odczuwanych emocji, na przykład w celu zmiany zachowania i poprawy funkcjonowania w relacjach. Stanie się tak dzięki kontaktowi z pozostałymi uczestnikami grupy – każdy „daje siebie” i „dostaje innych”.

Na początku zawierany jest kontrakt, którego podstawowymi punktami są szacunek i zachowanie dyskrecji, dzięki czemu każdy z uczestników może czuć się bezpiecznie na forum grupy.

 

Zapraszamy na indywidualne spotkanie kwalifikacyjne z terapeutą prowadzącym grupę, Jackiem Gientką. Spotkanie kwalifikacyjne trwa 50 minut, jest bezpłatne.

Przewidywany początek grupy: styczeń 2016 r.

Termin spotkań: czwartki, godz. 19.00-21.00.

Czas trwania grupy: około pół roku.

Koszt: 70 zł za jedno, dwugodzinne spotkanie.

Zapisy przez formularz na stronie: http://www.wstronezmiany.pl/kontakt/

lub telefonicznie: 787 477 480