Karta biegacza

Poradnia Psychologiczna
"W Stronę Zmiany"

email: info@wstronezmiany.pl
Menu


wróć do Nowości

Warsztaty ze słowem

W stronę siebie - Warsztaty ze słowem w Poradni Psychologicznej "W stronę zmiany"

 WQ94UTP6A6

Zapraszamy na BEZPŁATNY warsztat w naszej Poradni. Kolejne spotkanie odbędzie się 24 marca 2017 r. o godz. 19.00.
Prowadzenie spotkania:
Barbara Popławska, coach,
Jacek Gientka, psychoterapeuta.

"Czytanie zbioru poezji każdego wieczora jest tym dla umysłu, czym ćwiczenia w siłowni dla ciała - sposobem na zachowanie formy" - Mihály Csíkszentmihályi.

Wszystkich, którzy lubią słowa i to, co między słowami, zapraszamy na cykl wyjątkowych spotkań z kreatywnością, poezją, prozą i psychologią. 24 marca o godzinie siódmej wieczorem – to idealna pora na kolejne spotkanie. Ciepła, kameralna atmosfera spotkania, którą również Ty będziesz tworzyć.
Chcesz wiedzieć, ile to kosztuje? Wystarczy, jeśli przyniesiesz trzy dowolne teksty (wiersze, piosenki, fraszki, limeryki) które są dla Ciebie ważne, ciekawe i zechcesz się nimi podzielić. Mogą to być teksty własne - albo napisane przez kogoś innego, ale tak bliskie, jak własne (nie zapomnij podać autora). 

Zapisy przez formularz: http://www.wstronezmiany.pl/kontakt/, mailowo: info@wstronezmiany.pl lub telefonicznie: 787 477 480.
Liczba miejsc ograniczona.

"Poezja jest najbardziej twórczą metodą wykorzystywania języka. Umożliwia ona umysłowi zachowywanie doświadczeń w przekształconej i skondensowanej formie, jest więc idealna do nadawania kształtów świadomości" - Mihály Csíkszentmihályi.