Poradnia Psychologiczna
"W stronę zmiany"

email: info@wstronezmiany.pl
Menu

Poradnia Psychologiczna - W Stronę Zmiany


Każdy może mieć takie doświadczenia w życiu, z którymi trudno mu będzie sobie poradzić. Każdy może znaleźć się w sytuacji wymagającej podjęcia kluczowych decyzji, mogących zaważyć na dalszych losach. Każdy może poczuć, że dotarł do punktu bez wyjścia. W takich przypadkach warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Proponujemy skorzystanie ze wsparcia specjalistów Poradni Psychologicznej „W stronę zmiany”.Z psychoterapii warto skorzystać między innymi w sytuacjach, kiedy:
 • nie jesteś w stanie poradzić sobie ze swoimi emocjami
 • czujesz, że nie możesz poradzić sobie z nadmiarem obowiązków
 • nic cię nie cieszy, nie masz siły wstać z łóżka, uważasz, że na twojej drodze nie pojawi się już nic dobrego, masz myśli samobójcze
 • straciłeś lub straciłaś bliską osobę
 • w twoim związku pojawiła się zdrada lub nie możesz rozwiązać swoich problemów sercowych
 • masz traumę, która wpływa na całe twoje życie i nie możesz sobie z nią poradzić
 • Ty lub bliska Ci osoba zmagacie się z uzależnieniem
 • chcesz zmienić coś w swoim życiu


W naszej poradni skorzystasz z pomocy specjalistów: psycholog, psychoterapeuta, coach, terapeuta uzależnień, logopeda, fizjoterapeuta, seksuolog. Wszyscy posiadamy odpowiednie wykształcenie i doświadczenie. Psychoterapeuci korzystają z profesjonalnej superwizji.Poradnia Psychologiczna „W stronę zmiany”, Warszawa – zapraszamy do wybrania naszych usług! Jeżeli potrzebny jest psychoterapeuta, seksuolog, coach, logopeda czy psycholog, nasza Poradnia Psychologiczna to sprawdzony wybór. Z naszych usług skorzystało wielu klientów i mamy nadzieję, że również Ty dołączysz do ich grona!Zapraszamy do skorzystania z naszych usług: coaching, psycholog, seksuolog, logopeda, terapeuta uzależnień, fizjoterapeuta - Poradnia Psychologiczna „W stronę zmiany” - Warszawa!

"W Stronę Zmiany"
 • Psycholog w Warszawie – zapraszamy do Poradni „W stronę zmiany”! 

  Pomoc psychologa jest w wielu sytuacjach nieoceniona. To właśnie ten specjalista jest w stanie pomóc wówczas, gdy samodzielnie nie można poradzić sobie ze swoim życiem i problemami. Poradnia Psychologiczna „W stronę zmiany” zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę w tym zakresie.

  Psycholog jest osobą posiadającą odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia świadczeń psychologicznych. Polegają one przede wszystkim na diagnozie psychologicznej, opiniowaniu i orzekaniu w swojej specjalności, a także na psychoterapii, gdy psycholog posiada odpowiednie przygotowanie w tym zakresie. Udziela on również pomocy psychologicznej w sytuacjach nagłych.

  Panuje przekonanie, że do psychologa chodzą osoby, które są słabe i nie mogą poradzić sobie z własnym życiem, a także te, które mają problemy z psychiką. Nic bardziej mylnego – to błędne przekonanie jest często źródłem wielu trudności, które mogą przeradzać się w poważniejsze sytuacje kładące się cieniem nie tylko na życiu danej osoby, ale również jej bliskich.

  Pomoc Psychologa w Warszawie - W Stronę Zmiany

  Kiedy warto skorzystać z pomocy psychologa:

  • jeżeli nie możesz poradzić sobie ze stresem – jesteś osobą zabieganą, zestresowaną, masz stresującą pracę, często masz huśtawkę nastrojów
  • jeżeli nie kontrolujesz swoich emocji – masz problemy z nadmierną złością, gniewem, wpadasz w furię, denerwujesz się
  • jeżeli uważasz, że masz objawy depresji – od dłuższego czasu twoje samopoczucie jest pogorszone, nie masz ochoty na wstawanie z łóżka, nic cię nie cieszy, masz myśli samobójcze
  • jeżeli jesteś uzależniony - wspólnymi siłami możemy zwalczać nałóg na terapii uzależnień
  • jeżeli w twoim życiu pojawiła się trauma – może być ona związana z odejściem bliskiej osoby, zdradą, gwałtem, wypadkiem samochodowym lub z wieloma innymi sytuacjami
  • jeżeli masz problemy z kontaktami z innymi osobami – nie potrafisz zawierać kontaktów i ich utrzymywać, masz problemy z komunikacją
  • kiedy masz problemy natury seksualnej - wtedy potrzebna jest pomoc seksuologa

   

  Oczywiście, są to tylko przykładowe sytuacje, gdy warto skontaktować się ze psychologiem. Jeżeli odczuwasz potrzebę porozmawiania ze specjalistą w innych przypadkach, także nie warto jej lekceważyć.

  Zapraszamy do umówienia się na spotkanie!

  Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług psychologa oraz usług psychoterapeutycznych, pozostajemy całkowicie do dyspozycji. W naszej Poradni Psychologicznej jesteśmy skoncentrowani na potrzebach naszych pacjentów, dlatego też jeżeli pojawiają się problemy, wystarczy tylko skontaktować się z nami w celu umówienia się na spotkanie w najbardziej dogodnym terminie. Nasza placówka to nie tylko sesje psychoterapii, spotkania z psychologami bądź psychiatrami, ale także sesje coachingowe dla osób, które chciałyby iść drogą rozwoju osobistego.

  Pozwól Sobie Pomóc - W Stronę ZmianyProwadzimy również konsultacje psychologiczne on-line za pośrednictwem komunikatora internetowego Skype. To propozycja przeznaczona dla osób, które nie są w stanie wziąć udziału w tradycyjnym spotkaniu ze specjalistą, na przykład przebywają obecnie za granicą, mieszkają w miejscowości, gdzie dostęp do usług psychologa jest utrudniony.

  Na naszej stronie internetowej można znaleźć również szeroką gamę pomocnych informacji dotyczących psychologii. W razie dodatkowych pytań prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub przesłanie wiadomości e-mail – odpowiemy tak szybko, jak jest to możliwe.

  Poradnia Psychologiczna „W stronę zmiany” – psycholog Warszawa – zapraszamy do wybrania naszych usług!

 • Czym jest coaching i kiedy warto go wybrać?

  Zainteresowanie coachingiem przez cały czas rośnie. Jednocześnie również często można spotkać się z niezrozumieniem jego głównych zasad. Najczęściej wizyta u coacha mylona jest z wizyta u psychologa czy psychoterapeuty. Czym wobec tego jest coaching i kiedy warto skorzystać z takiego wsparcia?

  Coachingiem nazywa się proces szkoleniowy zawierający elementy powiązane z psychologią, którego celem jest wspomaganie procesów decyzyjnych i zaspokojenie potrzeb klienta. Klient ma wolną wolę w podejmowaniu decyzji, ale coach może wskazywać mu odpowiednie drogi postępowania, aby dążyć do upragnionych celów.

  Coaching koncentruje się przede wszystkim na rozwoju osobistym i zawodowym i odbywa się na bazie tego, co jest teraz oraz w przyszłości, dlatego też nie skupia się on na przeszłych zdarzeniach, które mogą mieć wpływ na działanie jednostki. To różni go między innymi od psychoterapii, która natomiast bardzo często koncentruje się na tym, bo było, aby wspomagać klientów w rozwiązaniu różnych problemów natury psychicznej.

  Zakres wsparcia coachingu

  Coaching - Zmień się z NamiJak już wspomnieliśmy, coaching może obejmować zarówno życie osobiste, jak i zawodowe. W związku z tym coachowie pomagają swoim klientom w sprawach związanych z biznesem, planowaniem i rozwojem kariery, finansami, również relacjami interpersonalnymi, w tym rodzinnymi, czy zdrowiem.

  Dzięki prawidłowo prowadzonemu coachingowi klient może łatwiej ustalić swoje cele, które są dla niego najważniejsze, również może on tak nakierować swoje działania, aby dążyć do nich skuteczniej i podejmować bardziej trafne decyzje. Także coaching pomaga w rozwoju i wykorzystaniu naturalnych umiejętności oraz w odkrywaniu ukrytych zasobów, talentów.

  Cechy charakterystyczne coachingu:

  • korzystanie z coachingu jest dobrowolne
  • coach nie wskazuje swojemu klientowi gotowych rozwiązań, ale nakłania do ich poszukiwania we własnym zakresie
  • zakłada, że klient wybierający usługi coacha potrafi wyrażać swoje emocje i radzić sobie z nimi prawidłowo
  • wykorzystuje metodę zadawania pytań
  • zachęca do myślenia i uczenia się
  • jest skoncentrowany na świadomym wprowadzaniu zmian
  • dąży do osiągania wyznaczonych celów
  • relacja klienta z coachem jest partnerska

  Coaching jako droga do rozwoju - W Stronę Zmiany

  Coaching został wobec tego stworzony, aby pomagać klientom w rozwijaniu i odkrywaniu swoich zdolności, w celu zachęcania do rozwoju, aby uzyskać określone cele. Dzięki wsparciu coacha jest to jeszcze łatwiejsze, ponieważ stanowi on podporę i motywację, a także inspirację.

  Jedną ze specjalności naszej poradni „W stronę zmiany” jest coaching. Warszawa jest miastem, gdzie jesteśmy całkowicie do dyspozycji i służymy fachowym wsparciem dla naszych klientów, zarówno w zakresie coachingu osobistego, jaki tego skoncentrowanego na sferze zawodowej.

  Pracują dla nas doświadczeni i kompetentni specjaliści w dziedzinie coachingu gotowi do pomocy. W razie dodatkowych pytań dotyczących świadczonych przez nas usług jesteśmy do dyspozycji.

  Poradnia Psychologiczna „W stronę zmiany” – coaching Warszawa – zachęcamy do skorzystania z naszych usług!