Poradnia Psychologiczna
"W stronę zmiany"

email: info@wstronezmiany.pl
Menu

Anna Ostrowska

Psycholog, psychoterapeuta.

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na wydziale psychologii klinicznej. Ukończyłam czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii Gestalt w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt (Instytucie Terapii Gestalt) w Krakowie, która jest członkiem EAP - European Association for Psychotherapy oraz EAGT- European Association for Gestalt Terapy. Uzyskałam certyfikat Towarzystwa Psychoprofilaktycznego w zakresie profilaktyki uzależnień.

W pracy psychoterapeutycznej zajmuje się pomocą osobom dorosłym, które z różnych powodów znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i emocjonalnej. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami mającymi trudności w nawiązaniu bliskich i satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi. Oferuję swoją pomoc osobom doświadczającym problemów w wyrażaniu emocji i kontroli swoich impulsów. Pracuję z osobami cierpiącymi z powodu depresji, lęku, nerwicy, braku poczucia pewności siebie.

Wierzę głęboko, że w atmosferze dyskrecji, życzliwości i zrozumienia każdy może znaleźć właściwą drogę, która pozwoli mu odzyskać radość i sens życia.

umow sie na wizyte