Poradnia Psychologiczna
"W stronę zmiany"

email: info@wstronezmiany.pl
Menu

Elżbieta Rowińska-Garbień

Psycholog, seksuolog.

Jestem absolwentką Psychologii oraz Podyplomowego Studium Relacji Interpersonalnych z Profilaktyką Uzależnień Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Seksuologii Klinicznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Ratownictwa Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie znajduję się w 4-letnim szkoleniu z zakresu Terapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ w Warszawie, gdzie uprzednio odbywałam staż kliniczny z zakresu Seksuologii. Uczestniczyłam także w zajęciach stażowych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej Szpitala Powiatowego w Białogardzie.

Swoją edukację i umiejętności nieustannie poszerzam podczas uczestniczenie w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych z zakresu psychologii, neuropsychologii i seksuologii oraz poprzez udział w szkoleniu z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej czy neuroobrazowania struktur i funkcji ludzkiego mózgu.

Na konsultacje i terapię zapraszam osoby, które potrzebują wsparcia, doświadczają stanów obniżonego nastroju, stanów lękowych, a także mają problemy w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich relacji. Swoją pomoc kieruję również do osób przejawiających trudności w sferze kontaktów intymnych.

umow sie na wizyte