Poradnia Psychologiczna
"W stronę zmiany"

email: info@wstronezmiany.pl
Menu

Magdalena Szwalgin

Psycholog, psychoterapeuta.

Ukończyłam psychologię kliniczną i osobowości na Uniwerystecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w 2001r.

Jako psychoterapeuta pracuję od 2002r. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas staży w szpitalach: Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Szpitalu Tworkowskim oraz wielu lat pracy w Poradni Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu, gdzie zajmowałam się indywidualną psychoterapią pacjentów, terapią grupową, warsztatami oraz pomocą psychologiczną dla rodzin z problemem alkoholowym.

Prowadziłam także warsztaty dla kandydatów na rodziny zastępcze i adopcyjne oraz grupy wsparcia dla rodzin zastępczych. Pracowałam również w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Obecnie pracuję w szkole podstawowej, jako psycholog.

Nieustannie rozwijam swoje umiejętności terapeutyczne i poszerzam swoją wiedzę, by jak najefektywniej pomagać ludziom. Wspieram również tych, którzy są szczęśliwi i jednocześnie zastanawiają się, jak żyć jeszcze lepiej.

Na terapię zapraszam osoby doświadczające trudności w codziennym funkcjonowaniu, odczuwające stres, obniżony nastrój, szukające pomocy w kryzysie, potrzebujące wsparcia na drodze rozwoju osobistego, chcące lepiej poznać siebie i zmienić swoje życie. Terapię prowadzę w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

 

Prywatnie lubię podróże. W wolnych chwilach próbuję pojąć to, co niepojęte przy dobrej książce i muzyce.

umow sie na wizyte